RESSORTPLAATSEN

Alfabetische lijst van plaatsen waar geen Gereformeerde Kerk is. Soms worden ook namen van regio's, burgerlijke gemeenten en stadswijken genoemd. De tussen haakjes vermelde plaatsnaam verwijst naar de Kerk waaronder de plaats ressorteert, volgens opgave van de betrokken kerkenraden.



A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


Aagtekerke (Vrouwenpolder)
Aalsmeer (Amstelveen)
Aalst (Zaltbommel)
Aalten (Neede)
Aarlanderveen (Alphen aan den Rijn)
Abbenes (Lisse)
Abcoude (Loenen-Abcoude)
Achlum (Harlingen)
Achter Wetering (Utrecht-Noord/West)
Achterberg (Veenendaal-West)
Achterveld (Leusden)
Achthuizen (Middelharnis)
Achtmaal (Breda)
Acquoy (Leerdam)
Adorp (Wetsinge-Sauwerd)
Aduarderzijl (Oldehove)
Aegum (Leeuwarden)
Aerdenhout (Haarlem)
Afferden (Nijmegen)
Afferden (Tiel)
Akersloot (Alkmaar)
Akkrum (Heerenveen)
Alem (Zaltbommel)
Almen (Zutphen)
Almenum (Harlingen)
Alphen gld. (Tiel)
Altena (Roden)
Alteveer (Roden)
Alteveer (Stadskanaal)
Alteveer dr. (Zuidwolde dr.)
Ameide (Langerak)
Ameland (Blije-Holwerd)
Amen (Assen-Zuid)
Amerongen (Driebergen-Rijsenburg)
Ammerstol (Gouda)
Ammerzoden (Zaltbommel)
Amstelhoek (Mijdrecht)
Amstenrade(Brunssum-Treebeek)
Amsterdam-Binnenstad (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Buitenveldert (Amstelveen)
Amsterdam-De Pijp (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Noord (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Oost (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Oostzanerwerf (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Rivierenbuurt (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Tuindorp-Oostzaan (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Watergraafsmeer(Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Zeeburg (Amsterdam-Centrum)
Amsterdam-Zuid-Oost en Bijlmermeer (Amsterdam-Centrum)
Andel (Waardhuizen C.A.)
Andelst (Wageningen)
Andijk (Enkhuizen)
Ane (Gramsbergen)
Anerveen (Gramsbergen)
Anevelde (Gramsbergen)
Angerlo (Doesburg)
Anjum (Dokkum)
Anloo (Zuidlaren)
Anna Jacobapolder (Bergen op Zoom)
Anna Paulownapolder (Anna Paulowna)
Annen (Zuidlaren)
Annerveenschekanaal (Veendam)
Anreep (Assen-Zuid)
Appelscha (Oosterwolde fr.)
Appeltern (Tiel)
Arcen en Velden(Venlo)
Arkel (Gorinchem)
Arnemuiden (Middelburg)
Arum (Harlingen)
Asch (Tiel)
Asperen (Leerdam)
Assendelft (Beverwijk)
Asten (Eindhoven)
Augsbuurt(Buitenpost)
Augustinusga (Drogeham)
Austerlitz (Zeist-De Bilt)